Eerder vandaag lieten we nog weten dat een sluiting van de Pokémon GO gyms aanstaande is en zojuist heeft Niantic bekendgemaakt dat dit klopt. Op 19 juni zal dit gaan gebeuren. Dit heeft natuurlijk alles te maken met de update van het bekende gymsysteem, wat volgens velen toe is aan verandering. Onder andere omdat vooral spoofers enorm misbruik maken van de huidige mogelijkheden.
In preparation for some exciting new features, we’ll be temporarily disabling Gyms starting June 19. Stay tuned for more information.
— Pokémon GO (@PokemonGoApp) 17 juni 2017
Het hebben van Pokémon GO gyms is niet alleen belangrijk om aan gratis munten, die je kunt gebruiken om items te kopen, te komen. Het is namelijk ook voor de verschillende teams een echt statussymbool. Meer informatie wordt binnenkort bekend, wel is al duidelijk dat iedereen zijn of haar Pokémon terugkrijgt.