Wederom iPhone 5 foto’s opgedoken
Nieuws

Wederom iPhone 5 foto’s opgedoken

1 min leestijd

Naar alle waarschijnlijkheid duurt het nog een dag voordat de iPhone 5 onthuld gaat worden. Toch zijn er wederom nieuwe foto’s opgedoken van Apple’s nieuwste smartphone.

Het is niet voor het eerst dat er foto’s opduiken. In Duitsland en Taiwan zijn al vergelijkbare afbeeldingen gesignaleerd. Volgens iMore kan de iPhone 5 alleen nog qua uiterlijk afwijken van de foto’s. Wel komen de dummy’s overeen met dat wat er woensdag verwacht wordt van de nieuwe iPhone.

 
Foto’s: iMore

De foto’s laten zien dat de ingang voor de oplader een stuk kleiner is. De iPhone is iets dunner en langer ten opzichte van de iPhone 4S. Het geruchtencircuit zegt al langer dat de nieuwe smartphone een groter scherm zou krijgen.

Morgen, woensdag 12 september, zal om 19:00 uur Nederlandse tijd een Apple evenement plaatsvinden. Ondanks dat nog steeds niet duidelijk is dat de nieuwe iPhone daar wordt getoond, is deze verwachting wel zeer sterk aanwezig.

Bron: iMore