Nog geen maand geleden had niemand van deze game gehoord en nu al zijn er maar liefst 50 miljoen spelers bezig met Apex Legends. Om dit te vieren heeft Respawn Entertainment een video geplaatst met een paar van de leukste momenten van de community. Mensen die doodgaan door care packages, de gamer-opa die drie no-scope kills pakt met de Triple Take en meer passeren allemaal de revue.
You pinged, you slid, you got in fights with care packages. Apex Legends just hit 50 million players – check out all the amazing things that have happened in the Apex Arena, and thank you for being part of the fun!
Voor de rest is het helaas qua nieuws volledig stil rondom de game. Naast de lekken van alweer zo’n twee weken geleden, is het vooral wachten op de aankondiging van de eerste Battle Pass, die we nu toch wel zeer binnenkort verwachten.