Het grote nieuws van gisterenavond was natuurlijk de nieuwe Research Breakthrough die vanaf vanavond in het spel zit. Shinx is tot en met eind deze maand in de box te vinden. Er was echter nog meer nieuws, bijvoorbeeld over de Pokémon GO Spotlight Hour’s voor mei. De volgende Pokémon en bijbehorende bonussen vind je de komende maand in het spel:
- Dinsdag 5 mei 2020: Shellder met dubbele Stardust voor het vangen van Pokémon
- Dinsdag 12 mei 2020: Sunkern met dubbele XP voor het vangen van Pokémon
- Dinsdag 19 mei 2020: Poochyena met dubbele candy voor het vangen van Pokémon
- Dinsdag 26 mei 2020: Bronzor met dubbele candy voor het transferen van Pokémon
Zoals we ondertussen weten is de shiny kans niet hoger dan normaal, maar omdat de Pokémon er zeer veel zit is het zeker de moeite te gaan jagen. De Pokémon GO Spotlight Hour’s voor mei 2020 hebben ook weer interessante bonussen.
Meer over Pokémon GO vind je dagelijks via onze vernieuwde pagina en op sociale media: Facebook, Telegram en WhatsApp. Word lid van onze fan-community en mis niets meer.