Zojuist is er een zeer complete Paper Mario: The Origami King-gameplaytrailer verschenen. Daarin neemt Nintendo ons voor het eerst mee door de verschillende concepten van het spel. Hieruit wordt duidelijk dat het spel vol met oude en vertrouwde elementen zit, maar ook vernieuwingen kent. Zo zul je bijvoorbeeld voor het eerst 360-graden-gevechten kunnen doen in Paper Mario. In de trailer zie je hoe dit werkt.
Ook toont de Paper Mario: The Origami King-gameplaytrailer het plot van het verhaal. Koning Olly heeft het kasteel van prinses Peach uit de grond gerukt, verplaatst en omwikkeld met enorme linten! Hij heeft het duivelse plan om de wereld op te vouwen. Samen met Olivia, de zus van koning Olly, ga je op pad om de wereld te redden.
We wisten het natuurlijk al, maar Paper Mario: The Origami King verschijnt op 17 juli verschijnt, exclusief voor de Nintendo Switch.