Nu we Hoopa Unbound afgelopen weekend ook in raids hebben gehad, kan het zomaar zijn dat je deze Pokémon vaker hebt dan je wilt. In eerste instantie lijkt er geen optie hem echter te transferen en dat is natuurlijk vervelend. Die is er echter wel. Een oplettende bezoeker stuurde ons namelijk het volgende:
- Verander Hoopa Unbound van vorm middels Forme Change
- Transfer hem naar Pokémon Home
Het is een dure en onhandige manier, maar het werkt in ieder geval wel. Mocht je dus van je Hoopa af willen dan is dit op dit moment de manier. Mogelijk dat er meer opties komen, nu Hoopa ook in raids zitten.
Iedere week bespreken Jeffry en Dennis het laatste Pokémon-nieuws in de MetaPodcast. Je luistert hem hier terug! Daarnaast kun je vriend van de show worden! Voor het laatste nieuws kun je terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.