De nieuwe nieuwe Pokémon GO-versie is onderweg naar de stores voor iedereen en daar deelden we gisteren al de datamine van. Daarin las je onder andere dat het een stuk soepeler liep qua animaties en dat is niet gelogen. Dat wordt nu namelijk ook door Niantic bevestigd en daarnaast horen we het ook van spelers die het ervaren hebben.
Trainers, we are happy to announce that in the 0.255 update we have updated various animations, including the Pokémon catch sequence, to be both faster and smoother. We hope this new update provides an even more enjoyable experience for our Trainers!
— Niantic Support (@NianticHelp) November 18, 2022
We zijn benieuwd of dit ook positieve gevolgen gaat hebben voor de rest van het spel, aangezien dit iets is wat het spel echt ten goede komt. Hopelijk komen er meer van dergelijke verbeteringen.
Iedere week bespreken Jeffry en Dennis het laatste Pokémon-nieuws in de MetaPodcast. Je luistert hem hier terug! Daarnaast kun je vriend van de show worden! Voor het laatste nieuws kun je terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.