Gisteren werd aangekondigd dat er een verandering komt voor de gegarandeerde Lucky Trade. Tot nu toe was het zo dat als iemand tien Pokémon uit 2016 gegarandeerd kon ruilen als lucky trade met een andere speler. Vanaf het aankomende Winter Wonderland-event verandert dit. Dan is het volgende van toepassing:
- Iedere speler krijgt vijftien gegarandeerde Lucky Trades
- Deze krijg je wanneer je Pokémon uit 2016 of 2017 ruilt met een vriend tegen elke andere Pokémon
- De Pokémon van je vriend mag dus nieuw zijn
- Heb je dit ooit al gedaan met de tien gegarandeerde Lucky Trades met Pokémon uit 2016, dan he je er nu nog vijf
Ben je dus een speler van het begin en heb je nog Pokémon uit deze periode dan kun je hier een gegarandeerde Lucky Trade van maken!
Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.