Nieuws

Mumford and Sons werken aan nieuw album

1 min leestijd

Het album “Babel” van Mumford and Sons ligt nog maar net in de winkels, maar de band is alweer aan het werk voor de opvolger van het succesvolle album.

Winston Marshall, de banjospeler van de band, vertelde namelijk het volgende:

“We zijn alweer nieuwe nummers aan het maken in de oefenstudio. Dit gaan we de komende maanden vaker doen om zo meerdere nummers klaar te hebben. Tot nu toe is het geweldig, alles klinkt er goed. Het is weliswaar pas het begin, het is wel een opwindend begin!”

Als we bassist Ted Dwane moeten geloven zullen de nieuwe liedjes gaan klinken als een mix tussen het oude werk van Elton John en de band The National.

Het nieuwe album “Babel” behaalde in meerdere landen overigens al de eerste plaats in de hitlijsten en de concertkaartjes gingen tot nu toe razendsnel over de toonbanken. De band is meer dan populair dus.