Gisteren gaven we jullie voor het evenement bij ons begon een eerste inschatting van de Fashion Raid Day-shinykans, maar nu het evenement overal ter wereld is geweest, kunnen we een veel betere inschatting maken. We komen echter niet meer terug op ons eerdere bericht. Gemiddeld gezien was de kans 1 op 10.
Voor de volledigheid willen we benadrukken dat het een kans betreft en geen garantie. Je kunt dus na één raid al een shiny hebben, maar het kan ook gewoon na dertig keer nog niet raak zijn.
Doneer aan de Nederlandse Hartstichting ter nagedachtenis aan Narasan20:
Klik hier en doneer.
Koop vanaf nu de LEGO Pokémon-sets!
Sinds begin januari kun je de nieuwe LEGO Pokémon-sets kopen. De Venusaur, Charizard en Blastoise-set bestel je hier, de Pikachu en Pokéball-set bestel je hier en de Eevee-set bestel je hier.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen?
Bestel ’m via deze link en steun daarmee NWTV – zonder dat het jou iets extra kost! Je koopt ‘m gewoon via Bol. De laatste tijd is hij overigens helaas wat vaker uitverkocht.
Blijf altijd op de hoogte van het laatste Pokémon GO-nieuws via onze website en onze socials. Benieuwd naar de laatste redeemcodes voor Pokémon GO? Bekijk dan onze speciale pagina!
Volg je Jeffry nog niet? Neem snel een kijkje op zijn kanalen.