Naraka: Bladepoint is een Chinese free-to-play Battle Royale die draait om Chinese hand-tot-hand gevechten. De game, ontwikkeld door 24 entertainment en uitgebracht door NetEase, heeft nu zijn vijfde jubileum. Dat is natuurlijk reden voor een groot feest en dat zal op 2 juli gepaard gaan met een enorme update die een volledig nieuwe regio toevoegt, dat zich onder het water afspeelt.
De nieuwe regio, die Wanchu zal heten, biedt een volledig nieuw vechtsysteem die je de mogelijkheid geeft om je nog meer driedimensionaal over het slagveld te bewegen. Wanneer je een aanval ontwijkt, veroorzaakt dit draaikolken en die maken nieuwe strategieën mogelijk. Echter, is duiken nooit zonder risico en kost het stamina om je adem in te houden. Naast de nieuwe slagvelden vind je in Wanchu ook vijf interactieve gebieden waar je speciale bonussen en beloningen kan verdienen.
Naast het onderwateravontuur kan je ook aan de slag met een nieuwe Hero, Ye Xiu, wiens vechtstijl draait om snelheid en tegenaanvallen. Ook mag je je verheugen op een heleboel gratis cadeau’s voor het vijfde jubileum, zoals voorheen betaalde skins en speciale loginbonussen. Voor nieuwe spelers van Naraka: Bladepoint is dit een goed moment om in het spel te stappen.
Bekijk hieronder de volledige trailer voor de nieuwe regio. Naraka Bladepoint is beschikbaar op PlayStation, Xbox en pc.