Ananta
Nieuws

CG26: Trailer Ananta toont grote open wereld

1 min leestijd

Tijdens de Opening Night Live in Gamescom 2026 in Keulen werden we getrakteerd op nieuwe beelden van Ananta. Dit spel werd voor het eerst aangekondigd tijdens Gamescom 23 onder de naam Project Mugen. 

Ananta is een open wereld, free to play spel met een gigantische open speelveld en wordt ontwikkeld door Naked Rain. Daarin is van alles te doen, van het bezoeken van de kermis tot het ondergaan van best harde massages, niets is te gek. De wereld ligt letterlijk aan je voeten.

In het spel speel je met verschillende personages die in een mystieke wereld leven dat nog het meest op een futuristisch Japan lijkt. Later in het spel kun je nog andere steden vrijspelen. Het is de bedoeling dat je verspreid in de stad bovennatuurlijke verschijnselen opzoekt en die bestrijdt.

Ananta verschijnt op 15 januari 2027 op PlayStation 5, pc en mobiele apparaten.