Nieuwerwets TV tips: woensdag 30 januari 2013
Nieuws

Nieuwerwets TV tips: woensdag 30 januari 2013

2 min leestijd

Met een groot aanbod aan zenders en daardoor automatisch een groot aanbod aan programma’s, kan het een zoekplaatje worden naar de ideale uitzending. In de Nieuwerwets TV tips geven Jeffry, Rick en Tim dagelijks hun TV-tips door.

Copa del Rey; Real Madrid – Barcelona: Sport 1, 21.00 uur 
Deze week is wordt in veel Europese voetbalcompetities beker voetbal gespeeld. Zo ook in Spanje, waar de halve finale van de Copa del Rey gespeeld worden. In Spanje is bekervoetbal een tweeluik en vandaag is de heenwedstrijd tussen Real Madrid en Barcelona. El Classico, zoals de wedstrijden tussen de twee voetbalgrootmachten heet, staat garant voor sensatie. Wie weet deze editie van El Classico te winnen en staat daarmee met een half been in de finale van de Spaanse beker.


Ali B op Volle Toeren: Nederland 3, 20.30 uur
Ali B gaat natuurlijk ook deze week weer op Volle Toeren met een goede vriend die net als Ali zelf zanger / rapper is. Deze week is het BolleBof die een nummer covert van Maggie MacNeal en andersom. Beide hebben gekozen voor een nummer dat ergens voor staat.

Ben je overigens benieuwd naar eerdere afleveringen kijk dan op de programmapagina van Ali B op Volle Toeren.

http://radiopoetra.files.wordpress.com/2010/04/flood-of-1953-prop-of-wikipedia.jpgDe dag dat het water kwam: 60 jaar watersnoodramp: Nederland 2, 19:25
Het is deze week 60 jaar geleden dat Nederland werd opgeschikt door hoog water en  een zware storm die resulteerde in de watersnoodramp van 1953. In totaal kwamen hierbij 1800 mensen om het leven. Nederland 2 zendt daarom een special uit waarin zij die de ramp hebben meegemaakt hun persoonlijke verhaal vertellen. Jos (80) is daar één van; hij wist als enige van zijn familie te ontsnappen aan het water. Hij zoekt uit wat er precies is gebeurd met zijn familie op die februari dag in 1953.