Het langstlopende en beste bekeken autoprogramma ter wereld heeft een negentiende seizoen. De mannen van Top Gear zitten ook dit seizoen weer bomvol humor, besturen mooie auto’s en maken spectaculaire reizen. In de vorm van een potje rugby met auto’s mag een shot entertainment natuurlijk niet ontbreken. Jeremy, Richard en James zijn vanaf 21 maart weer te zien bij Veronica.
Kritische kijk op de duurste auto’s
Natuurlijk gaan ook dit seizoen weer de duurste auto’s ter wereld kritisch beoordeel worden door de heren. Onder andere testen ze een Pagani Huayra, de Lexus LFA en de Toyota GT 86. Maar ook de ‘Reasonably Priced Car’ is weer van de partij. Onder andere zangeres Amy MacDonald en Homeland-acteur Damian Lewis zullen een poging wagen om op het Top Gear-circuit een snelle tijd te noteren.
De specials
Top Gear zou Top Gear niet zijn als er weer goed doordachte en spectaculaire specials te zien zijn. Dit seizoen reizen de heren onder andere van Las Vegas via Los Angeles naar Palm Springs. Onderweg zullen ze op diverse circuits racen, maar nemen ze het ook op tegen de politie en haasten zich naar de Mexicaanse grens. Degene die als laatste aankomt, staat een niet al te plezierige straf te wachten.
Ook de Europese wegen worden weer onveilig gemaakt. In een tocht die start in het Wembley Stadion, neemt Jeremy het in een Ford Mustang Shelby GT500 op tegen Richard en James die per trein naar Italië rijden. Eindbestemming: Het San Siro stadion in Milaan.
Richard test daarnaast in Mexico de Mastretta MXT met gevaar voor eigen leven, staat James doodsangsten uit wanneer hij in een Bentley Continental GT Speed op een rallyparcours rijdt en krijgt Jeremy heel wat te voorduren als hij in de kleinste auto ter wereld de openbare weg op gaat.
Het negentiende seizoen van Top Gear is vanaf donder 21 maart wekelijks te zien bij Veronica.