Enfant terrible Lindsay Lohan krijgt een gastrol in Charlie Sheen’s Anger Management. Dit maakte Lionsgate Television vandaag bekend. Het betreft hier slechts één aflevering.
Lohan krijgt een rolletje als Sheen’s nieuwe vlam. Het is buiten de serie zeker weten een goede combinatie. Niet voor niets kreeg Sheen de hoofdrol in de serie gebaseerd op de film met Jack Nicholson en Adam Sandler. Sheen zat al een tijdje aan lager wal en zijn publieke optredens, die twijfels deden oproepen wat de acteur allemaal tot zich nam, zorgden ervoor dat hij CBS’ Two and a Half Man moest verlaten.
Lohan staat zelf ook niet bekend als de ideale schoondochter. De roddelbladen hebben vol gestaan van haar val en belachelijke gedrag. De combinatie tussen haar een Sheen lijkt – ondanks dat zij zo’n 21 jaar verschillen in leeftijd – perfect te zijn. Wanneer zij Sheen gaat verleiden is nog onduidelijk, maar het zal in één van de 90 aankomende nieuwe afleveringen zijn.
Bron: IndieWire