Bethesda kondigt The Evil Within aan
Nieuws

Bethesda kondigt The Evil Within aan

1 min leestijd

Er is vandaag een nieuwe game aangekondigd door uitgever en ontwikkelaar Bethesda Softworks. Een survival horrorgame met de naam The Evil Within.

De ontwikkeling van de nieuwe horrorgame staat onder leiding van hoofd designer Shinji Mikami. Eén van de eersten in het genre met zijn Resident Evil games. De man heeft 20 jaar ervaring in het vak en al enkele prijzen in de wacht weten te slepen. De nieuwe IP heeft dus hoge verwachtingen.

The Evil Within komt uit op Xbox 360, Playstation 3 en PC. Daarbij zal hij ook uitkomen op de next-gen consoles. Gezien het feit dat de nieuwe game in 2014 uit zal komen brengt dit ook verwachtingen met zich mee voor de komende PlayStation en Xbox. Op maandag 22 april zal de ontwikkelstudio de buitenwereld van meer informatie voorzien.