Make-unders in Lust Liefde of Laten Lopen
Nieuws

Make-unders in Lust Liefde of Laten Lopen

2 min leestijd

Lust, Liefde of Laten Lopen. Van origine een Brits programma, maar nu ook klaar voor een eerste Nederlandse versie. Een programma waarin meiden meedoen die zich verfraaien met bergen make-up, nepwimpers, kunstnagels en hair extensions om een betere versie van zichzelf te creëren. Maar worden ze er wel mooier op?

Patty Brard laat de meiden de harde waarheid horen en wilt de toetakeling natuurlijk stoppen. Hiervoor krijgt ze hulp van computer IRIS (Ideaal Resultaat In Schoonheid) en de mannen op straat. Want voor de make-under begint krijgen zij een foto van de deelneemster te zien. Hij mag kiezen wat hij zo op het eerste gezicht voor haar voelt: lust, liefde of laat hij haar maar liever lopen?

Het antwoord is geen verbazingwekkend antwoord. In veel gevallen moet er nodig ingegrepen worden. Patty gaat daarom eerst op onderzoek uit: hoe heeft het zover kunnen komen? Achter de maskers zitten vaak bijzondere verhalen. Hierna volgt de make-under en worden de barbies weer meiden. Nadat de transformatie voltooid is, krijgen dezelfde mannen nogmaals een foto van de deelneemster te zien. Dit keer zonder lagen make-up en opvallende french manicure nagels. De zelfde vraag wordt gesteld: voel je lust, liefde of laat je haar lopen? Het bewijs of Patty en computer IRIS hun werk goed hebben gedaan volgt. Na een paar weken checkt Patty bij de meiden of ze nog steeds hun nieuwe look hebben of dat alle opsmuk weer terug is.

De eerste aflevering is het de beurt aan RTL5-realitybabe Michella. Patty Brard kent haar reeds van de serie ‘Echte Meisjes op de Prairie’. Haar handen jeuken om haar eens goed onder handen te nemen. Hoe ziet Michella er uit als ze wordt ontdaan van haar bos krullen en zware make-up? Tevens komt Luiza voorbij. Zij maakt zich sinds haar tiende al op en heeft al diverse ingrepen ondergaan. Tenslotte is Alexandra te zien. Zij gaat door het leven als Lolita door het leven. Als zij op straat loopt in een van haar dure jurkjes uit Japan, zijn alle ogen op haar gericht. Toch wil ook zij weten hoe ze er naturel uit zou zien. Kan IRIS bij deze drie dames een mooi resultaat voor elkaar krijgen?

Lust Liefde of Laten Lopen is vanaf maandag 6 mei om 20.30 uur te zien bij RTL 5.

Attribution: Nick van Ormondt