Nieuws

De Grand Prix van de VS dit weekend live op Veronica

1 min leestijd

Alhoewel de beslissing in de Formule 1 al is gevallen, is de strijd om de tweede en derde plek nog niet gestreden. Dit weekend kan Fernando Alonso zijn tweede plaats echter veiligstellen en dit kan iedereen in Nederland gratis zien.

Veronica zendt dit weekend live de race uit, welke plaatsvindt in de Verenigde Staten. Om 20 uur start de race waarin Fernando Alonso, ondanks een voor zijn gevoel mislukt seizoen, al een race voor het einde zijn tweede plaats veilig kan stellen. Hij heeft op dit moment 34 punten meer dan Kimi Raikkönen, terwijl er maar 25 punten per race te behalen zijn.

Volgende week, wanneer de laatste race van het jaar plaatsvindt, zendt Veronica ook de race uit. Of dit nog echt spannend zal worden zal blijken.