Komende donderdag zijn de Europa League-wedstrijden van PSV en AZ weer live te zien op RTL7. Waar de één al zeker is van overwintering, zal de andere het uiterste moeten geven.
De voorbeschouwing begint donderdag om 18 uur op de mannenzender RTL7. Johan Derksen, Wilfred Gene en Wim Kieft blikken vooruit op de wedstrijd van PSV. De Eindhovenaren maken een rampzalig seizoen door in de Eredivisie, maar kunnen alsnog de volgende ronde van de Europa League behalen. Tegenstander is Tsjornomorets Odessa uit de Oekraïne. Uit won PSV verrassend met 0-2 en de hoop is dus groot dat ook de thuiswedstrijd winnend afgesloten wordt. Een gelijkspel is echter al voldoende.
AZ trapt vervolgens om 21.05 uur af. De Alkmaarders zijn al zeker van de volgende ronde en kunnen zelfs nog groepshoofd worden. AZ speelt tegen de nummer twee PAOK Saloniki. Ook hier geldt dat een gelijkspel voldoende is.