NWTV is mediapartner van Indievelopment
Nieuws

NWTV is mediapartner van Indievelopment

1 min leestijd

Na bijvoorbeeld Stukafest en het Dutch Gaming Festival is NWTV binnenkort wederom mediapartner van een evenement. Dit keer is het wederom een evenement dat geheel in het teken staat van games. Dit keer echter niet in het teken van grote games.

Indievelopment is een Nederlandse beurs, geheel in het teken van de indie-ontwikkelaars. Tijdens de beurs spreken verschillende bekende ontwikkelaars uit de indiewereld over hun games en hun kijk op dit geheel. Er is tevens een expositie waar bezoekers verschillende indiegames kunnen bekijken. NWTV is mediapartner van dit evenement en zal daarom de komende tijd extra aandacht besteden aan het evenement. Tevens zullen we nieuws af en toe exclusief brengen en zorgen we natuurlijk voor een gedegen verslaggeving tijdens Indievelopment.

Benieuwd naar onze vorderingen, volg het dan natuurlijk op de site. Zelf op zoek naar een mediapartner, kijk dan op onze speciale pagina en mail naar info@nieuwerwets.tv.