Films op eerste Kerstdag
Nieuws

Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar

2 min leestijd

In alle eerlijkheid ben ik blij dat 2014 bijna over is. Het jaar heeft qua entertainment niet veel bijzonders gebracht. Als ik onze NWTV-awardslijstjes bekijk dan heb ik niet het gevoel dat er een titel met kop en schouders boven de rest uit steekt. Vooral op het gebied van games was het een bijzonder ‘normaal’ jaar. Er kwamen onder andere veel remakes uit, zoals Grand Theft Auto V voor de PlayStation 4 en Xbox One. Toch gaat 2014 voor mij de boeken in als een slecht jaar voor de gamesindustrie. De launchproblemen van Driveclub en Assassin’s Creed: Unity waren een domper en door #GamerGate schaamde ik me soms dat ik games speel. Naast de entertainmentproducten was het wereldnieuws niet veel beter: Ebola, IS en de Zwarte Pieten-discussie domineerden het nieuws.

Dat gezegd te hebbende ben ik wel ontzettend trots op ons team. In 2014 hebben we meer dan anderhalf miljoen unieke bezoekers mogen verwelkomen op onze site die bij elkaar meer dan een veelvoud aan berichten hebben gelezen. Indrukwekkende statistieken die niet haalbaar zijn geweest zonder de inzet van onze vrijwilligers.

Zonder teveel beloftes te maken hebben we in 2015 de ambitie om NWTV in ieder opzicht beter te maken. We willen ons team uitbreiden om meer en sneller content te produceren en het platform uit te breiden om de content beter tot zijn recht te laten komen. Maar we gaan nu eerst genieten van de feestdagen. Ik wens, ook namens NWTV, iedereen fijne feestdagen toe en een gelukkig nieuwjaar.