nieuws
Mijn game van het jaar 2015: One Piece: Pirate Warriors 3 – Quentin

2015 bracht een aantal goede games naar de PC en consoles waardoor het moeilijk was om te kiezen wat ik nou de stempel “het beste spel van het jaar” kon geven.
De games die mij dit jaar bij zijn gebleven zijn onder andere Fallout 4, The Witcher 3, Star Wars Battlefront en Just Cause 3. Dit zijn vier grote titels, maar het spel wat ik toch het meeste heb gespeeld is One Piece: Pirate Warriors 3. Waarschijnlijk heeft het er veel mee te maken dat ik een groot fan van Anime en Mangas uit Japan ben en dan vooral van de One Piece-serie.
Dit is het meest complete One Piece-spel dat ik in de afgelopen jaren heb gespeeld. Ook al is het verhaal al bekend, het is toch leuk om het allemaal nog eens opnieuw te zien in een game. Je speelt namelijk het verhaal uit de Anime na vanaf aflevering één tot de meest recente(toen het spel gemaakt werd) aflevering. Zo zie je alle personages en gebieden die je herkent uit de serie weer. Het spel was af en toe wat eentonig doordat heel veel vijanden op elkaar leken, maar deze werden weer afgewisseld door unieke eindbazen in de levels. Het spel is gebaseerd op games uit de Dynasty Warriors-reeks. In deze games is het de bedoeling met je held vele hordes vijanden te verslaan met speciale aanvallen. De stemmen zijn die van de originele cast en is daardoor geheel in de originele Japanse stijl te spelen, met uiteraard ondertitelingen en een geheel Engels menu.
Meer over One Piece: Pirate Warriors 3 vind je in mijn review.