nieuws
‘Nieuwe Battlefield-game is Bad Company 3’

Sinds de bekendmaking van de nieuwe Battlefield-game speculeren fans er behoorlijk op los als het gaat om de setting waarin de game zich zal afspelen. Het leek erop dat het richting de Tweede Wereldoorlog zou gaan, maar nu wordt toch weer gesproken over Bad Company 3.
DICE-ontwikkelaar Abba Alrubale had een tweet geplaatst waarin stond vermeld dat de aankomende nieuwe Battlefield-game Bad Company 3 zal zijn. Kort daarna werd de tweet alweer verwijderd, maar een oplettende Reddit-gebruiker had hier al gauw een screenshot van gemaakt.
Hoewel er nog steeds niets is bevestigd door DICE, blijft het voorlopig speculeren. Toch wordt niet uitgesloten dat het ook de Tweede Wereldoorlog kan zijn. Eerder uitgebrachte Bad Company-delen speelden zich ook af in het verleden. Tevens zit er in Bad Company 2 een level dat zich afspeelt in Japan tijdens de Tweede Wereldoorlog.
We zullen dus nog even moeten wachten tot het officieel wordt bevestigd door DICE en Electronic Arts.
