GO Battle League-match, GO Battle League, Ultra League, GO Battle League
Nieuws

Niantic straft trainers die vroegtijdig een GO Battle League-match verlaten

2 min leestijd

Alhoewel natuurlijk lang niet iedereen wedstrijden in de GO Battle League speelt, is het zeker wel een belangrijk onderdeel in Pokémon GO. Spelers verlaten geregeld de wedstrijd vroegtijdig wanneer ze zien dat de ze de GO Battle League-match niet kunnen winnen. Maar er zijn ook spelers die wedstrijd verlaten bij het zien van de tegenstander (en zijn of haar rank). Daar staat vanaf nu een “straf” op. Niantic heeft deze aanpassing afgelopen week doorgevoerd:

Deze straf, van een verloren wedstrijd, wordt toegekend zodra een speler zijn tegenstander ziet en dan de wedstrijd afbreekt.

Sinds kort hoor je wekelijks onze Podcast! Benieuwd? Luister hem dan hier terug! Daarnaast vind je natuurlijk dagelijks het laatste nieuws over Pokémon GO, via onze website en NWTV-app en op Facebook en Telegram.

Winactie! Een LEGO Nintendo Entertainment System winnen? Word dan lid van onze LEGO-groep waar we we je de laatste nieuwtjes rondom de blokjes geven en jij jouw mooiste bouwwerken kunt delen.