Steeds meer spelers kunnen Pokémon GO Routes aanvragen en sinds gisteren is dit officieel vanaf level 40. We kregen al eerder berichten dat ook de lagere levels dit konden, maar Niantic heeft het nu zelf bevestigd. Dat deden ze gisterenavond via Twitter:
?Trainers above level 40 can now create #PokemonGORoutes!
Let’s GO!
Learn More: https://t.co/ZTggzfNCql pic.twitter.com/fI1MQaun58
— Pokémon GO (@PokemonGoApp) October 2, 2023
Nog altijd hebben veel spelers geen Pokémon GO Routes en het is maar de vraag of het nu sneller gaat.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.
Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.