Pokémon GO-geruchten voor december en januari
© The Pokémon Company
Nieuws

“Betrouwbare” Pokémon GO-geruchten voor december en januari duiken op

2 min leestijd

De afgelopen maanden heeft Niantic hardnekkig last van medewerkers die interne informatie lekken en deze lijkt bijna altijd te kloppen. Het lastige is dat de planning vaak zover vooruit wordt gemaakt, dat het niet meer aangepast kan worden. Ook de Pokémon GO-geruchten voor december en januari zijn nu opgedoken. Hieronder delen we met jullie wat er voor de komende maanden zou moeten komen. Hou er rekening mee dat dit geruchten zijn en dus nog niet door Niantic is aangekondigd:

  • 5 december is er een Falling Stars-event
    • Minior komt voor het eerst in het spel
  • Elite raids komen terug in december
    • Dit keer met Keldeo
  • Het feestdagen-evenement begint op 15 december:
    • Cetoddle (en zijn evolutie) komt voor het eerst in het spel
    • Shiny Cryogonal komt voor het eerst in het spel
    • Tijdens deel twee komt er een Wyrdeer Raid Day op 23 december
  • Er komt een Ultra Beasts-event
    • Stakataka en Blacephalon komen voor het eerst in het spel

Meer over de Community Day-geruchten lees je hier.

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.

Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op FacebookWhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.