Doorgaan naar artikel
Rotom komt wereldwijd beschikbaar tijdens de GO Tour Sinnoh: LA dankzij speciale redeemcode!
Jeffry van Geel
Jeffry van Geel
Eigenaar / PR / Sales / Community-manager
Profiel

Rotom is natuurlijk ook een Pokémon die onderdeel is van Sinnoh, maar tot nu toe was niet bekend wat er met deze Pokémon ging gebeuren tijdens de GO Tour Sinnoh. Daar is nu echter verandering in gekomen. Deze Pokémon is namelijk onderdeel van het Los Angeles-deel van het evenement, maar dat betekent niet dat wij hem niet gaan krijgen. Spelers over de hele wereld kunnen hem uiteindelijk middels een speciale redeemcode krijgen.

Voor het zover is moeten de spelers in Los Angeles echter een puzzel oplossen om een speciale code te ontcijferen. Het is in ieder geval goed nieuws dat ook wij de Pokémon gaan krijgen!

Wil jij makkelijker je slaap bijhouden en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop de Pokémon GO Plus + dan via deze link bij Bol.com.

Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op FacebookWhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.