Annihilape lijkt nu al door veel spelers te krijgen te zijn!
Nieuws

Annihilape lijkt nu al door veel spelers te krijgen te zijn!

1 min leestijd

Annihilape, de evolutie van Primeape, zou eigenlijk pas vanaf morgenochtend 10.00 uur te krijgen zijn. Met de komst van Raging Battles. Het lijkt er echter op dat dit bij veel spelers nu al kan. Dit lukt niet bij iedereen, maar voor wie het wel lukt, is dit ‘foutje’ natuurlijk mooi meegenomen!

Door Primeape als je buddy in te stellen en dan 30 Ghost- of Psychic-type Pokémon te verslaan, zou je deze moeten kunnen evolueren in Annihilape. Primeape hoeft daarbij niet per se gebruikt te worden in de battles.

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.

Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op FacebookWhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.