Het Lapis Lakeside event in Pokémon Sleep is nu een paar dagen aan de gang. Een deel van de spelers heeft het doel van de 240 sleepstyles al behaald en kan daarom al spelen vanaf Lapis Lakeside. Een ander deel kan dat nog niet, maar heeft vanwege de nieuwe Pokémon gekozen voor Greengrass Isle. Er zijn al diverse foto’s voorbij gekomen van een succesvol slaaponderzoek wat betreft de drie nieuwe Pokémon! Ook zonder de incenses voor Dratini, Ralts en Stufful worden ze écht gespot!
Deze week zijn er ook speciale extra missies die zijn verbonden aan het event. Doe goed je best om deze missies te behalen voor de incenses voor Dratini, Ralts en Stufful, zodat je deze minimaal één keer gegarandeerd tegenkomt! Vergeet als je op Greengrass Isle speelt deze incenses ook niet te gebruiken. Na afloop van het event kan het op Greengrass Isle nog voor beperkte tijd. Daarna zijn de Pokémon alleen nog te vinden op Lapis Lakeside. En de incenses zijn daarna ook alleen nog daar te gebruiken. Zou zonde zijn als je deze mooie kans laat liggen!
Wil jij makkelijker je slaap bijhouden en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop de Pokémon GO Plus + dan via deze link bij Bol.com.
Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.