nieuws
Hack van bekende influencer FleeceKing blijkt toch anders dan gedacht!

Vorige week hebben we een artikel gedeeld over een bekende influencer (FleeceKing) die was gehacked op zijn Pokémon GO-account, waarbij we enkele tips hebben gegeven om de kans op een hack te kunnen verkleinen. De hacker heeft ook een filmpje gepubliceerd waarin diegene verschillende Pokémon heeft verwijderd, waaronder de Shundo Mareep, van het account van FleeceKing.
Het meest opvallende is dat nu blijkt dat Niantic Support zélf de oorzaak is van deze ‘hack’. Tussen de hacker en Niantic Support is namelijk een e-mailcorrespondentie geweest, waarbij de hacker heeft gedaan alsof híj degene is die werd gehacked. Hier zijn over en weer vragen over gesteld. Toen de hacker deze vragen allemaal naar tevredenheid van Niantic Support kon beantwoorden, is het account overgezet naar het gewenste e-mailadres van de hacker.
De vragen waren niet de meest moeilijke als iemand influencer is en heel veel informatie over zijn of haar account deelt. De antwoorden waren daardoor heel makkelijk terug te vinden. Heel specifiek hoefde de hacker namelijk niet te zijn in de antwoorden, waarna het toch werd geaccepteerd.
Hopelijk leert Niantic Support hier een hele belangrijke les van, waardoor dit in de toekomst niet zo makkelijk meer mogelijk is!
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen? Koop hem dan via deze link en steun NWTV zonder dat jij meer betaalt.
Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website, NWTV-app en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan via TikTok of via Instagram! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven. Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans op kaarten voor Disneyland Paris.