Doorgaan naar artikel
Nog meer bundels in Pokémon Sleep voor Pokémon Growth Week Vol. 2
Daisy Schreurs
Daisy Schreurs
Redactrice
Profiel

Eerder is het Pokémon Growth Week Vol. 2 event aangekondigd, en nu de details van de bijbehorende Bundles. Het zijn weer 3 verschillende bundels met diverse items, die niet per se heel nutteloos zijn.

Deze bundels zijn beschikbaar vanaf 4 augustus om 6.00 uur. Vervolgens kun je deze kopen tot 13 augustus 5.59 uur. Het zijn in totaal drie verschillende bundels en hieronder staan ze voor jullie opgesomd.

De Pokémon Growth Week Bundle Vol. 2 S kost 250 diamanten, is drie keer per speler te koop en dit zit erin:

  • 3 Poké Biscuits
  • 1 Growth Incense
  • 1 Dream Cluster S

De Pokémon Growth Week Bundle Vol. 2 M kost 600 diamanten, is één keer per speler te koop en dit zit erin:

  • 8 Poké Biscuits
  • 2 Growth Incense
  • 1 Handy Candy M

De Pokémon Growth Week Bundle Vol. 2 L kost 1.500 diamanten, is ook slechts één keer per speler te koop en dit zit erin:

  • 10 Great Biscuits
  • 2 Growth Incense
  • 2 Handy Candy M

Wil je weten wat de verschillende items doen? Klik dan hier.

Ten opzichte van de meeste eerdere event-bundels zijn deze bundels goedkoper. Er zitten minder items in, maar de prijs is er ook naar. Het blijft relatief duur, al kost de goedkoopste bundel nog slechts 250 diamanten. En de duurste is geen 3.000 diamanten meer maar 1.500 diamanten. We zijn erg benieuwd of dit zo blijft.

Wil jij makkelijker je slaap bijhouden en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop de Pokémon Go Plus + dan via deze link. Je doet dit dan bij Bol.

Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website en op FacebookWhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.