Doorgaan naar artikel
De tweede editie van New Moon Day in Pokémon Sleep is aangekondigd, met de bijbehorende bundel
Daisy Schreurs
Daisy Schreurs
Redactrice
Profiel

Zoals al eerder gedeeld, hebben we een tweetal terugkerende events in Pokémon Sleep. De tweede editie van het New Moon Day event is inmiddels aangekondigd en hieronder delen we de details van dit event met jullie.

Het event heeft als bonus dat je Pokémon minder snel ‘vol’ raken. New Moon Day #2 gaat plaatsvinden van 24 juni 4.00 uur tot 27 juni 3.59 uur. Ook dit event is in alle gebieden te spelen. En dit zijn de bonussen:

  • Darkrai heeft een grotere kans om te verschijnen (in alle gebieden), ongeacht je behaalde Sleepstyle
  • Pokémon raken niet makkelijk vol tijdens het eerste snackmoment van de dag
  • Je hebt een iets grotere kans om shiny Pokémon tegen te komen

Darkrai kan soms verschijnen tijdens het eerste slaaponderzoek van de dag, maar hij gaat nooit verschijnen vanaf het tweede slaaponderzoek van de dag. Kom je Darkrai niet tegen, dan verhoogt de kans om hem tegen te komen een beetje tijdens het volgende New Moon Day event. Buiten dit event ga je Darkrai niet tegenkomen.

Daarnaast komt er ook een speciale bundel beschikbaar. De bundel is vanaf 23 juni 6.00 uur verkrijgbaar, tot en met 28 juni 5.59 uur. De bundel heet New Moon Day Bundle Vol. 2 en kost 1.200 diamanten. Hij is één keer verkrijgbaar per speler, en dit zit erin:

  • 1 Ultra Biscuit
  • 3 Great Biscuits
  • 10 Poké Biscuits
  • 3 Friend Incenses

Wil je een Pokémon GO Plus + kopen om je slaap makkelijker bij te houden?

Bestel ’m via deze link en steun daarmee NWTV – zonder dat het jou iets extra kost! Je koopt ‘m gewoon via Bol.

Wil je meer informatie over Pokémon Sleep, bekijk dan onze Pokémon Sleep-pagina. Blijf daarnaast ook op de hoogte van het laatste Pokémon GO-nieuws via onze website en onze socials.

Volg je Jeffry nog niet? Neem snel een kijkje op zijn kanalen.