Veel spelers en ook wij hadden verwacht dat de seizoens-Special Research gisteren al live zou gaan, zoals in de aankondiging van Niantic te lezen viel, maar dit is nog niet het geval. De precieze reden hiervoor is nog niet duidelijk, maar vermoedelijk heeft het er onder andere mee te maken dat de assets er nog niet waren:
Buttons and icons have been pushed for a hatch/stardust/xp quest branch. Check them out! pic.twitter.com/AfbphW17NG
— PokeMiners (@poke_miners) December 2, 2022
Wanneer de seizoens-Special Research nu live komt is niet duidelijk, maar zodra deze er is delen we dit natuurlijk met jullie.
Stem jij weer op de Pokémon Theme Song dit jaar? Het kan nog tot en met 7 december! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.