Waar gisterenavond werd aangekondigd dat de Remote Raidpassen van 100 naar 195 Pokécoins per stuk gaan en dat je nog maar vijf remote raids per dag kunt doen, gingen er gelijk heel veel stemmen op om dan maar (weer) voorlopig te stoppen met het uitgeven van geld in het spel (vanaf 6 april, wanneer de wijzigingen ingaan). Toch denk Niantic dat het geen korte termijn-impact heeft op de omzet van het spel:
“This is well balanced, where we really believe this is not going to create a short-term revenue impact for us”, aldus Ed Wu, VP Pokémon GO bij Niantic
Niantic heeft om aan te tonen dat het ook vooral niet om meer geld te doen is, onder andere de beperking van vijf raids per dag aangebracht. Alhoewel spelers die er één of twee per dag deden hier natuurlijk geen last van hebben.
In een interview met Eurogamer heeft Niantic meer verteld over de keuzes die het gisterenavond heeft aangekondigd, waar wij vandaag de belangrijkste onderdelen van delen via NWTV. Veel discussies zullen er ontstaan op onze Facebookgroep en in onze WhatsApp-groepen, maar we willen vooral wel vragen deze netjes te houden naar elkaar!
Nieuw! Sinds kort hebben we een Whatsapp-community voor Pokémon GO. Dit is om te kletsen, maar ook het laatste nieuws te krijgen! Word hier lid. Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.