Een goede vraag die veel spelers altijd hebben is, hoeveel aantal spelers in de lobby zitten en dat kun je al zien door de gym aan te klikken. Nu gaat het (voor sommige spelers) nog makkelijker. Je ziet het namelijk in je nearby en op de map. Vermoedelijk wordt dit het komende weekend voor alle spelers aangezet.
This setting appears to be for the map raid lobby counter we previously reported. Unclear if it’s live for everyone, but it’s live for some. https://t.co/xVfasVZPbk pic.twitter.com/jhkygxCEeF
— PokeMiners (@poke_miners) April 21, 2023
Nieuw! Sinds kort hebben we een Whatsapp-community voor Pokémon GO. Dit is om te kletsen, maar ook het laatste nieuws te krijgen! Word hier lid. Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.