Van de nieuw aangekondigde functie Party Play in Pokémon GO zijn nog wat meer details onthuld. Zo kun je jezelf en tot drie andere spelers zien op de kaart op hetzelfde moment. Er zullen ook challenges komen die je samen moet voltooien.
Het is nog niet helemaal duidelijk of je voor deze challenges rechtstreeks beloningen ontvangt of dat het bijvoorbeeld werkt in wedstrijdverband met een puntensysteem, waarbij de speler met de meeste punten de beloningen ontvangt.
Terwijl bovenstaande informatie werd gevonden door dataminers, is er nog een leuk extraatje bijgekomen. Het is nog een gerucht, maar wel een hele leuke! Deze functie zou namelijk starten tijdens het Fashion Week evenement. En het mooiste is dat alle (of in elk geval de meeste) Costume Pikachu te vangen zijn tijdens dit evenement! Dat zou echt een heel tof iets zijn. Nogmaals: Het is een gerucht, maar wij hopen alvast dat deze waarheid wordt!
De eerdere artikelen die we gedeeld hebben over Party Play, kun je hier, hier en hier lezen.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.
Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.