Voor het nieuw aangekondige Good Sleep Day evenement is er ook weer een nieuwe bundel beschikbaar. Met items die de toch al aanwezige evenementbonussen kunnen versterken. Het derde Good Sleep Day evenement is van 28 oktober 4.00 uur tot en met 31 oktober 3.59 uur.
Van 27 oktober 6.00 uur tot en met 1 november 4.59 uur is deze speciale bundel beschikbaar voor 1.500 diamanten. De bundel bevat de volgende items:
- Twee keer Growth Incense
- Twee keer Luck Incense
- Twee keer Focus Incense
- Negen keer Great Biscuit
Alleen al de zes incenses zijn samen 1.000 diamanten waard. Één Great Biscuit heeft een waarde van 200 diamanten. In totaal komt de waarde van alle items in de bundel uit op 2.800 diamanten. Toch een leuke korting! Het blijft naar verhouding wel een dure bundel, aangezien diamanten vaak schaars zijn. Zeker voor de F2P-spelers (spelers die geen geld uitgeven aan het spel).
Voor uitleg over de items, kun je naar dit artikel gaan.
Aankomende nacht, 24 oktober van 3.00 uur tot ongeveer 7.30 uur, vindt er overigens ook weer onderhoud plaats aan het spel. Het enige wat we daarvan merken, is een nieuwe update (om precies te zijn voor versie 1.0.11). Dit onderhoud heeft geen invloed op het tracken van de slaap.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen en NWTV steunen, zonder dat jij meer betaalt? Koop hem dan via deze link bij Bol.com.
Win kaarten voor Disneyland Paris! Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans! Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je ook terecht op onze website NWTV-app en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan hier! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven.