Wie net als wij groot fan is van de World Championships 2024 Pikachu heeft geluk. Er is een derde Timed Research dit weekend (met een vierde Redeemcode) waar je onder andere deze Pikachu uit krijgt. Je moet hiervoor niet de Pokémon GO-stream kijken, maar die van één van de stream-partners van Pokémon GO. Alhoewel op de website van Pokémon GO al een link staat naar een lijstje met deze streamers, is de lijst nog leeg.
Zodra er meer bekend is over welke stream je moet kijken voor deze vierde Redeemcode, delen we dit via onze kanalen. We weten wel dat je op alle drie de dagen deze stream kunt kijken en dat het hetzelfde werkt als de andere twee researches. Dus door een half uur te kijken krijg je een persoonlijke code.
Wil je een Pokémon GO Plus + kopen? Koop hem dan via deze link en steun NWTV zonder dat jij meer betaalt. Je doet dit dan bij Bol.
Voor het laatste Pokémon-nieuws kun je terecht op onze website en op Facebook, WhatsApp en Telegram. Vind je het leuk om Jeffry te volgen, doe dat dan via TikTok of via Instagram! Daar wordt zelfs een Nintendo Switch weggegeven. Word hier lid van onze Disney-groep en maak kans op kaarten voor Disneyland Paris.