Niet lang geleden verscheen de ietwat korte, maar schitterende game Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. De game werd voor de PS4 op nieuwerwetsTV als geweldig beoordeeld, maar had als minpuntje dat geen grote game is qua speeltijd.
De speelduur is ook de voornaamste reden waarom de game ook goedkoper geprijsd is in vergelijking met de andere PS4 games. Na vandaag is er bekend gemaakt dat er nog iets bij komt. Het brein achter Metal Gear Solid, Hideo Kojima, heeft vandaag bekendgemaakt dat er nog een downloadbare uitbreiding zal verschijnen voor Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Het opvallende is dat de uitbreiding, in tegenstelling tot de meeste games deze tijd, gratis te verkrijgen is. Voor nu is de uitbreiding alleen bevestigd voor Japan waar hij op 1 mei beschikbaar zal zijn.
In de uitbreiding staat de Deja Vu-missie, welke exclusief voor de PlayStation beschikbaar was, centraal en nu dus beschikbaar wordt voor de Xbox 360. De Xbox One wordt verder niet genoemd door Kojima. Dit komt waarschijnlijk omdat de Xbox One pas op 4 september in Japan verkrijgbaar zal zijn. De PlayStation-eigenaren kunnen zich opmaken voor een Raiden-missie.
Helaas is er nog geen Europese releasedatum bekendgemaakt. Deze zal waarschijnlijk later worden onthuld.