Doorgaan naar artikel
Zes nieuwe Xbox Game Pass-titels oktober 2019
Erwin Voorn
Erwin Voorn
Eindredacteur
Profiel

Een nieuwe maand is begonnen en dus heeft Microsoft zes nieuwe Xbox Game Pass-titels oktober 2019 bekendgemaakt.

3 oktober:

Dishonored 2 – Na het oplossen van de moord op zijn keizerin, moet Corvo Attano opnieuw aan de bak. Of speel met zijn dochter Emily Kaldwin, de huidige keizerin.

10 oktober:

World War Z – Van boeken naar een film met Brad Pitt en nu als een coöperatieve third-person-shooter, waarin vier spelers het opnemen tegen honderden zombies.

Yooka-Laylee – Platformers met een duo als hoofdrolspelers zijn vaak een groot succes. Kijk maar naar Jak & Daxter of Banjo-Kazooie. Ook Yooka en Laylee stelen de show in deze kleurrijke game.

17 oktober:

Fallout: New Vegas (backwards compatible) – Obsidian Entertainment bewees dat het ook een uitstekende Fallout-game kon maken. Eind deze maand komt de ontwikkelaar met The Outer Worlds.

Felix the Reaper – Een romantische komedie over het leven en de dood, verpakt in een swingende puzzelgame.

Panzer Dragoon Orta (backwards compatible) – Op de rug van een draak probeer je de wereld te redden van de ondergang.