Eerder deze week deelden we al het nieuws dat er een soort van Team GO Rocket-truc was om de Rufflet-quests waarbij je Rocket-grunts moest verslaan, makkelijker te voltooien. Je kon jezelf namelijk laten verslaan. Gisterenavond rond 20.00 uur is hier een einde aan gekomen. Niantic heeft het spel zo aangepast dat spelers de rockets moeten verslaan. Enerzijds logisch natuurlijk, want zo was het niet bedoeld. Maar toch heel jammer, want het wordt hierdoor een stuk lastiger.
Gelukkig is er natuurlijk ook nog de vang-quest, waar je de Team GO Rocket-truc niet voor nodig hebt. Hierbij moet je tien verschillende soorten Pokémon vangen.
NWTV is genomineerd als website van het jaar! Gun je ons die prijs, stem dan hier! Wekelijks hoor je via verschillende kanalen onze Podcast! Benieuwd? Luister hem dan hier terug! Daarnaast vind je natuurlijk dagelijks het laatste nieuws over Pokémon GO, via onze website en NWTV-app en op Facebook, Telegram en Discord.
Winactie! Een LEGO Nintendo Entertainment System winnen? Word dan lid van onze LEGO-groep waar we we je de laatste nieuwtjes rondom de blokjes geven en jij jouw mooiste bouwwerken kunt delen.