Yakuza 4-gameplay, Yakuza-studio, Yakuza Kiwami 2-video, Yakuza Kiwami 2-demo, Yakuza Kiwami 2-gameplay, Yakuza Kiwami 2-trailer, Yakuza-studio, Yakuza Kiwami 2-aankondigingstrailer
Video

Bekijk enkele minuten aan Yakuza Kiwami 2-gameplay

1 min leestijd

We zijn nog maar net klaar met Yakuza 6: The Song of Life en het is alweer bijna tijd voor het volgende deel. Nou ja, misschien niet echt het volgende deel, maar eerder een remake van de tweede game. Vorig jaar mochten we al aan de slag met Yakuza Kiwami en dat bleek een erg goed spel te zijn. Onze verwachten voor de opvolger zijn dus ook erg hoog. In bovenstaande video kun je al wat Yakuza Kiwami 2-gameplay bekijken en dat ziet er niet verkeerd uit. Yakuza Kiwami 2 maakt net zoals Yakuza 6 gebruik van de Dragon-engine en dat is te zien ook.

De Yakuza-reeks staat bekend om zijn vreemde minigames en dit spel zal daar geen uitzondering op zijn. In de video zien we Goro Majima losgaan in een karaokebar. Majima zal net zoals in Yakuza 0 ook een speelbaar personage zijn naast de gebruikelijke Kiryu Kazuma.

Yakuza Kiwami 2 zal op 28 augustus verschijnen voor de PlayStation 4.