In de maanden na verschijning blijft Konami altijd druk bezig om nieuwe content toe te voegen aan hun voetbaltitel. Op 25 oktober staat Data Pack 2.0 gepland voor PES 2019 en deze zal weer een heleboel nieuwe dingen toevoegen aan het spel.
Zo zullen er twee nieuwe competities worden toegevoegd. Helaas voor ons Europeanen zijn dit niet de meest aansprekende, maar in Azië zullen ongetwijfeld mensen blij worden van de Chinese en Thaise voetbalcompetities. Tegelijkertijd zorgt dit ook weer voor een uitbreiding van het aantal gelicenseerde teams in je Master League, dus meer is in dit geval toch een stukje beter. Mocht je nog meer echte teams in PES willen, lees dan onze special over Option Files eens terug.
Ook wordt er met het Stade Louis II van AS Monaco een nieuwe voetbaltempel toegevoegd en zal de eFootball.pro Arena zijn opwachting maken, al weten we niet wat dat precies inhoudt. Tot slot worden er weer een heleboel nieuwe spelersgezichten en voetbalschoenen in het spel gestopt.